Slide

Про Support Ukraine

МІСІЯ

24 лютого о 4.32 ранку життя кожного українця кардинально змінилося. Ми прокинулися під звуки вибухів ракет та волаючих сирен і не одразу зрозуміли, що наше попереднє життя закінчилося і потрібно будувати нове майбутнє. Рішення однієї божевільної «людини» змінило життя 43 мільйонів українців. Ми втратили абсолютно все – домівки, роботи, близьких друзів чи просто знайомих, ми втратили весну, на яку так сильно чекали…

Одномоментно, першочерговим пріоритетом стало забезпечення безпеки нашим родинам, допомога близьким, колегам та знайомим. А також мобілізація усіх наших зусиль, коштів та знань для допомоги українській державі у протистоянні спільному ворогу. Нашою зброєю стали: єдність та згуртованість, знання та вміння працювати у команді над досягненням результату, сильні партнерські відносини.

Ми спрямували зусилля у бік допомоги людям, що навіть не мають елементарних засобів для існування. Support Ukraine піклується і надає допомогу кожному, хто її потребує. Наша мета – повернути людям втрачену радість і віру у майбутнє. А нашим дітям – дитинство, яке в них відібрали 24 лютого!

Місія Фонду Support Ukraine – це формування платформи, яка допомагає постраждалим від невиправданої агресії в отриманні засобів першої необхідності (житло, їжу, засоби гігієни, медичну допомогу тощо). А ЗСУ – забезпечити всім необхідним у протистоянні ворогу (спецавтомобілі, захисний одяг, бронежилети, медикаменти, та ін.).

У мирний час, наша команда вела бізнес у сфері постачання енергоносіїв і дбала про забезпеченість ними кожного громадянина України. Саме завдяки таким здібностям – формувати успішні бізнес-партнерства і вмінню дослухатися до потреб кожного українця ми з самого початку створення Фонду, робимо значні кроки вперед, у допомозі постраждалому населенню та армії, що стоїть на рубежах нашої безпеки!

Весна 2022 року, це не та весна на яку ми так чекали, але сьогодні місія команди Міжнародного благодійного фонду «Support Ukraine» — повернути людям віру у нове квітуче майбутнє!

БАЧЕННЯ

Всі учасники нашої команди мають високу кваліфікацію та компетенцію, тому успішно реалізовані благодійні проекти є результатом їхньої професійності та досвіду.

Головні вектори діяльності фонду: інфраструктурна, гуманітарна, медична допомога населенню України.

Сильні партнерства, які допоможуть запускати гуманітарні проекти: об’єднання бізнесу, громадських організацій, фондів та державних управлінців. Команда фонду Support Ukraine відкрита до співпраць з новими партнерами, які готові втілювати масштабні громадські ініціативи разом з нами.

Разом ми закладаємо переможне майбутнє для нас усіх!
Боремося за спокій, свободу кожного українця!

НАША КОМАНДА

Момот Олександр

Директор та співзасновник Фонду

Кваліфікований менеджер у сфері енергетики та сировинній сфері Східної Європи

Максим Дмитрук

Співзасновник Фонду

Заікін Дмитрій

Співзасновник Фонду

Березинець Володимир

Співзасновник Фонду

Комунікаційний відділ

Андрусенко Христина

Smm-менеджер

Сметюх Каріна

Менеджер проекту

 

Відділ логістики та закупівель

Дуброва Олександр

Керівник відділу логістики та закупівель

Фінансовий відділ

Ольга Синюк

Головний бухгалтер

Момот Олександр
Директор та співзасновник Фонду
Дмитрук Максим
Співзасновник Фонду
Заікін Дмитрій
Співзасновник Фонду
Березинець Володимир
Співзасновник Фонду
Rose
Executive Assistant
Moasa
Executive Assistant
Kiel
Executive Assistant
Become a Volunteer
Volunteer