ДЕ МИ ПРАЦЮЄМО

Background
Буча
Ірпінь
Ворзель
Миколаїв

SUPPORT UKRAINE

SUPPORTS KYIV
Фонд підтримує гуманітарними, медичними та інфраструктурними проектами Київську область

Київська область – це перший фронт, який поніс неймовірно важкі втрати від 24 лютого. Навіть через 5 місяців війни ці люди нічого не забули. Тисячі сімей потребують негайної гуманітарної, медичної та інфраструктурної допомоги. Тому кожного дня наша команда працює над популяризацією благодійних проектів, які створені, щоб повернути до життя Київську область.

Статистика: згідно даних за 22 квітня – 1084 громадян регіону було вбито, пошкоджено 208 житлових будинків, 46 шкіл, 29 дитячих садочків та 1 дитячий будинок.

І найголовніше. Київ – столиця України, яка витримала наступ та перемогла окупантів у березні 2022 р!

SUPPORTS MYKOLAIV

Фонд допомагає медичними, інфраструктурними та гуманітарними проектами місту Миколаїв та Миколаївській області

Миколаїв досі бореться з ворогом. Більшість населення немає води, тепла та світла у власних домівках. Люди, які не можуть евакуюватися, змушені жити в антисанітарії та в жахливих умовах. Тому фонд намагається закривати по-максимуму медичні, інфраструктурні та гуманітарні потреби Миколаєва та Миколаївській області. Найнагальніші з них: медична допомога пораненим, гуманітарна допомога сім’ям, термінові ремонтні роботи комунальних об’єктів.

Статистика: зруйновано 8 об’єктів постачання води, 7 об’єктів теплопостачання, пошкоджені чи зруйновані 24 промислових підприємства, 30 закладів освіти.